سفارش طرح توجیهی
چگونه راه اندازی کنم؟مقالات آموزشی

چگونه در ایران کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

کسب درآمد به دلار در ایران

امروزه و با شرایط و مشکلات اقتصادی موجود در کشور ما، کسب درآمد به دلار به موضوعی تبدیل شده که بیشتر افراد به این فکر هستند تا با استفاده از روش ها و راهکارهای مختلف درآمدی به دلار داشته باشند. حتما شما هم در جریان نوسانات ارزی و افزایش روزانه نرخ دلار هستید و این موضوع موجب ناراحتی و نگرانی شما شده؛ چرا که این قبیل مسائل، مشکلاتی مانند گرانی و… را به همراه دارn. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم به فکر راهی برای کسب درآمد به دلار باشید تا بتوانید سرمایه خود را از این روش افزایش و کسب و کار خود را توسعه دهید.

اما سوال احتمالی همه شما این است که آیا این کار در ایران ممکن است و آیا روش هایی برای کسب درآمد دلاری در ایران وجود دارد؟ پاسخ این سوال تنها یک جمله است “هیچ چیز غیر ممکن نیست” . کافی است اراده داشتید باشید و برای رسیدن به هدف خود بیشتر تلاش کنید.

اگر شما هم نگران درآمدتان هستید و یا فکر می کنید تنها راه رفاه بیشتر خود و خانواده تان افزایش سطح درآمد هست، اما زمان و یا مهارت کافی برای کسب درآمد بیشتر ندارید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا با روش هایی آشنا شوید که زمان زیادی برای کسب درآمد از شما نمی گیرد و یا مهارت خاصی نیاز نخواهید داشت.

بهتر است بدانید کسب درآمد دلاری نیز مثل هر کار دیگه ای به سادگی و بدون زحمت امکان پذیر نیست؛ اما تنها با شناخت صحیح راه های کسب درآمد به دلار می تونید درآمد زیادی کسب کنید. بنابراین اگر شخص، وب سایت، سازمان و… به شما قول کسب درآمد دلاری بالا به صورت روزانه یا ماهانه داد، بدانید که این کار به سادگی صورت نمی گیرد و یا صرفا یک دروغ است؛ بنابراین شما باید با یادگیری روش های مختلف کسب درآمد دلاری به مرور درآمد خود را افزایش داده و در این مسیر صبور و با حوصله باشید. ما در این مقاله به برخی راهکارهای کسب درآمد به دلار اشاره خواهیم کرد.

روش های کسب درآمد به دلار

قبل از اینکه روش های کسب درآمد به دلار رو معرفی کنیم، برای کسب درآمد به دلار باید یک حساب ارزی داشته باشید که افتتاح این حساب در ایران به سادگی انجام نمی شود و باید راه کمی سخت را پشت سر بگذارید. افتتاح این حساب برای واریز مقادیر دلاری به حسابتان لازم است. چنان چه توانستید یک حساب ارزی برای خودتان افتتاح کنید، می توانید از روش های زیر برای کسب درآمد به دلار استفاده کنید. پی پال یکی از راه های افتتاح حساب ارزی بود، که متاسفانه مدتی است در ایران محدود شده است اما نا امید نشوید و راه های دیگری را امتحان کنید.
جمله زیر شاید انگیزه بیشتری به شما برای ادامه این مسیر بدهد:

33510d34 e18e 40d9 aaae f7232c9b41f1 300x250 - چگونه در ایران کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

وجود موانع تنها به این معنی است که باید عزم خود را برای رسیدن به اهداف ارزشمند، جزم تر کنید.
آنتونی رابینز

1

فروش کتاب الکترونیک (ebook)

اولین روش برای کسب درآمد به دلار تولید و فروش کتاب الکترونیک در سایت های مناسب است. اگر نویسنده هستید می توانید کتاب های منتشر شده خودتان و یا حتی کتاب هایی که در انتشار آن ها با مشکلاتی مواجه شده اید را به صورت کتاب های الکترونیک درآورده و آن ها را در سایت های فروش کتاب الکترونیک به فروش برسانید. یک راه بهتر برای کسب درآمد به دلار از طریق کتاب های الکترونیک، ترجمه این کتاب ها و فروش آن ها در سطح بین المللی و سایت های خارجی است.

همچنین می توانید کتاب نویسنده های دیگر رو با کسب اجازه از آن ها ترجمه و به کتاب الکترونیک یا ebook تبدیل کرده و برای فروش در سایت های داخلی و خارجی قرار دهید.

مطلب پیشنهادی : کسب درآمد از طریق ترجمه

شاید این سوال را بپرسید که کدام سایت ها برای فروش کتاب های الکترونیک مناسب است؟ یکی از بهترین سایت های فروش کتاب های الکترونیک، وب سایت آمازون است که بخشی از وب سایت خود را به این کار اختصاص داده و همه نویسندگان می توانند کتاب های الکترونیک خود را در این وب سایت به فروش برسانند. درصدی که از فروش این کتاب ها به مؤلف آن ها تعلق می گیرد، بین 35 تا 75 درصد است. شاید فکر کنید این مقدار خیلی کم است، اما با توجه به بازدید زیاد از این وب سایت، قطعا فروش کتاب یا کتاب های شما بیشتر شده و در نتیجه درآمد زیادی خواهید داشت.

علاوه بر آمازون وب سایت های دیگری نیز بستری برای فروش کتاب های الکترونیک فراهم کرده اند. برخی از این وب سایت ها Selz ، Lulu ، Blurb و … می باشند.
درآمد دلاری با فروش کتاب الکترونیک

2

کسب در آمد به دلار از طریق سایت های کلیکی

کسب درآمد دلاری از سایت های کلیکی از ساده ترین راه هاست، چرا که نیاز به تخصص و سرمایه ای ندارد و هر شخصی می تواند از این روش استفاده کند. سایت هایی مثل Google Adsense ، Adversal و… که سایت های کلیکی نامیده می شوند، آگهی هایی را در اختیار شما قرار می دهند و شما یکی از آن ها را در وب سایت و یا وبلاگ خود قرار می دهید. مبلغ پرداختی با توجه به CTR یا نرخ کلیک و در بعضی مواقع با توجه به تعداد بازدید از تبلیغ تعیین و از طرف تبلیغ کننده پرداخت می شود.

بنابراین اگر به دنبال یک روش ساده برای کسب درآمد آن هم به دلار هستید و نمی خواهید زمان زیادی را برای آن صرف کنید، پیشنهاد ما این است که این روش را دراولویت قرار دهید.
کسب در آمد به دلار از طریق سایت های کلیکی

3

فروش محصولات آموزشی

عصر امروز، عصر یادگیری است و همه ما تمایل داریم در زمینه های مختلف دانش و تخصص کسب کنیم. از طرفی با روی کار آمدن اینترنت، با یک جستجوی ساده به مطالب مورد نظر خود دست پیدا می کنیم و در صورت رضایت از خصوصیات یک محصول، حاضریم مبلغی را برای خرید آن پرداخت کنیم. با توجه به این موضوع شما می توانید محصولات با کیفیتی را تولید و در سطح جهانی بفروشید.

اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید می توانید از حرفه و مهارت خود استفاده کرده و با ساخت یک ویدئوی آموزشی به زبان انگلیسی و فروش آن در وب سایت های مناسب، درآمد قابل توجهی کسب کنید.

اما این به معنی این نیست که شما باید از صفر تا صد یک ویدئو را خود تولید کنید، شما می توانید ویدئوهای موجود و دست اول را ترجمه کرده و یا به آن ها زیرنویس اضافه کنید و آن ها را به افرادی که نیاز به محصولاتی با زبان مورد نظر دارند، بفروشید. (اما فراموش نکنید تولید صفر تا صد یک ویدئو توسط خودتان بخاطر بکر بودن و نبود محصولات مشابه طرفداران زیادی خواهد داشت.)

مطلب پیشنهادی : بررسی مهمترین نکات بازاریابی شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۱۸

این روش یکی از پر درآمد ترین روش های کسب درآمد به دلار است؛ به شرطی که بتوانید به خوبی مهارت خود را به دیگران منتقل کنید و ویدئوی آموزشی شما ارزش پرداخت مبلغ را داشته باشد.

البته محصولات آموزشی محدود به ویدئوهای آموزشی نبوده و شما می توانید در قالب های مختلف و متنوعی مثل پادکست های صوتی، فایل های پی دی اف، کتاب های الکترونیک و… تخصص و دانش خود را به دیگران بفروشید.
درآمد دلاری با فروش محصولات آموزشی

4

تولید محتوا برای وب سایت ها

هر وب سایت برای موفقیت و توسعه نیاز به محتوا دارد و همه ما از اهمیت محتوای وب سایت ها اطلاع داریم. بسیاری از وب سایت های خارجی نیز مثل وب سایت های ایرانی، سعی در تولید محتوای حرفه ای دارند؛ و اگر شما در زمینه خاصی مهارت دارید، می توانید به آن وب سایت ها پیشنهاد همکاری داده و یا وب سایت هایی را که به دنبال تولید محتوا هستند، بیابید. سپس با تولید محتوا برای آن ها به کسب درآمد بپردازید.

اما برای این کار باید اصول تولید محتوا را بدانید، به زبان مورد نظر آن وب سایت ها تسلط داشته و اطلاعات و دانش لازم درباره موضوع وب سایت را کسب کنید، در صورتی که این سه توانایی یا مهارت را در خودتان نمی بینید، بهتره است این روش را فراموش کنید، چرا که احتمالا با مشکلات زیادی مواجه می شوید.

درآمد دلاری با تولید محتوا برای وب سایت ها

تا اینجا 4 روش کسب درآمد به دلار را به شما معرفی کردیم اما اگر فکر می کنید لازم است در کنار کسب درآمد دلاری، درآمدی به ارز کشور خودمان نیز داشته باشید، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید، تا با روش های مختلف کسب درآمد در منزل آشنا شوید.

مطلب پیشنهادی : ۲۰ ایده درآمدزایی در منزل برای سال ۹۸

5

استفاده از ماینینگ برای کسب درآمد به دلار

آیا می دانید ارزش بیت کوین به زودی به 20000 دلار می رسد؟ بیت کوین ها از یک منبع نامحدود استخراج می شوند و می توانند به مرور زمان درآمد دلاری شما را افزایش دهند. یکی از راه های استخراج یا ماینینگ بیت کوین، استفاده از مرورگر Crypto Browser است. شما با نصب Crypto Browser می توانید به سادگی و فقط با باز کردن این مرورگر، بیت کوین استخراج کنید و از این طریق کسب درآمد به دلار داشته باشید. این مرورگر با گذشت زمان به شما بیت کوین می دهد و شما می توانید آن ها را در کیف پول خود ذخیره کنید.
استفاده از ماینینگ برای کسب درآمد به دلار

6

دورکاری برای شرکت های خارجی

حتما بارها درباره فریلنسرینگ برای شرکت های مختلف شنیده اید و شاید این روش کار کردن برای شما نیز جالب و یا مقرون به صرفه باشد. اگر مایلید که شغل دوم با درآمد بالا و در خانه داشته باشید ما دورکاری را به شما پیشنهاد می کنیم. در ایران وب سایت هایی مثل انجام میدم، پونیشا و… بستری برای کارفرمایان و فریلنسرها فراهم کرده اند و هر فریلنسر می تواند پروژه یا پروژه هایی را در زمینه تخصص خود انجام دهد.

شما می توانید از توانایی های خود برای همکاری با شرکت های خارجی استفاده کنید و پروژه هایی به صورت دورکاری برایشان انجام دهید و در مقابل درآمدی به دلار داشته باشید.

مطلب پیشنهادی : نکاتی برای افزایش درآمد در آزادکاری

به عنوان مثال افرادی که به زبان های برنامه نویسی مسلط هستند، می توانند با شرکت های خارجی همکاری کرده و برای آن ها برنامه نویسی کنند.
کارهای دیگری مثل ساخت تصاویر گرافیکی، موشن گرافی، طراحی سایت و… نیز پروژه های مناسبی برای دورکاری هستند.

دورکاری برای شرکت های خارجی

همانطور که گفته شد افتتاح حساب، دریافت ارزها و… برای ایرانیان در کسب درآمد به دلار مشکلاتی را ایجاد کرده اما ناامید نشوید، چرا که خیلی از شرکت ها در ایران حساب هایی را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید از این شرکت ها برای دریافت کارمزد خود کمک بگیرید و پس از آن، دلارهای دریافت شده را به ریال تبدیل کنید. تنها شما باید قبل از شروع هر یک از روش های فوق برای کسب درآمد به دلار، ابتدا مهارت و توانایی خود را بشناسید و تحقیق کنید روشی که انتخاب کردید چطور انجام می شود. در نهایت با انجام این کارها می توانید درآمد قابل توجهی کسب کنید.

اما نکته آخر اینکه بسته به شرایط و وقت آزادی که دارید می توانید چند روش ار روش های فوق را انتخاب کرده و انجام بدید تا درآمد بیشتری داشته باشید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که به این مطلب رای می دهد!
سفارش طرح توجیهی
دانلود رایگان طرح توجیهی

نوشته های مشابه

دنبال کردن این پرسش و پاسخ
اطلاع از
guest
0 Comments
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس صرفا جهت سفارش طرح توجیهی
0
()
x