سفارش طرح توجیهی
مارکتینگ و برندینگمقالات کسب و کار

شش شرکت فناوری تبلیغات درجه یک که نیاز دارید بشناسید

در این مقاله شش شرکت فناوری تبلیغات و مارکتینگ که در سال ۲۰۱۷ مورد توجه قرار گرفته اند را به کاربران معرفی می کنیم . اگرچه روند تبلیغات تمایل دارد که کوتاه مدت باشد، هر کدام از این شرکتها نیاز برای تحول و رسیدگی به نیازهای امروز ناشران و مصرف‌کنندگان را به طور یکسان درک می‌کنند.

۱. شرکت پریون (Perion)

پریون چالش‌های گرفتن فضای توجهات بسیار کوچک مشتریان را با تأکید بر راه‌حلهای تبلیغاتی جسورانه درک می‌کند – به ویژه در موبایل که اکثریت استفاده‌های آن متمرکز است.

این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۵ Undertone را خرید و از آن زمان با برندهای بزرگی مانند مایکروسافت و مرکز اجتماعی سایکل (Cycle) در حال همکاری می باشد .

۲. اپ‌نکسوز (AppNexus)

اَپ‌نکسوز در حال حاضر نامی بزرگ در فضای فناوری تبلیغات است که روزانه ۳/۹ میلیارد تبلیغ را نمایش می‌دهد و بیش از پانصد کاربر دارد. این شرکت با ترکیب یادگیری ماشین و آرایه‌های نامتناهی از داده‌ها، بر روی به روز رسانی پایدار و انعطاف‌پذیری مداوم برای تبلیغ‌کنندگان تأکید می‌کند.

اعلام اخیر این شرکت برای همکاری با اجرا کنندگان فناوری تبلیغاتی همکار در مقابله مستقیم با گوگل و فیس‌بوک قطعاً موجی ایجاد خواهد کرد. بعد از همه‌ی اینها، هر چیزی که موجب رقابت بیشتر در دنیای فناوری تبلیغات شود، مزیتی است با توجه به این‌که آن دو شرکت غول پیکر مسئول یک پنجم درآمدهای تبلیغاتی هستند. در آینده‌ی نزدیک همه‌ی نگاهها به نهضت اپ‌نکسوز خواهد بود چون این شرکت به دنبال تضعیف ضربات گوگل و فیس‌بوک در دلارهای حاصل از تبلیغات امروز است.

33510d34 e18e 40d9 aaae f7232c9b41f1 300x250 - شش شرکت فناوری تبلیغات درجه یک که نیاز دارید بشناسید

۳. مدیا مت (MeidaMath)

نام دیگری که در اجتماعات اپ‌نکسوز شرکت می‌کند، مدیا مت است که یک رویکرد خارج از عرف برای تبلیغات دارد.

طبق گفته‌های مدیا مت، تبلیغ‌کنندگان با دو چالش اصلی مواجه اند: ایجاد بیشترین حد هر تأثیر و استفاده از داده‌های مخاطبان برای به حداکثر رساندن فروش. مدیا مت از طریق تمامی کانال‌های پلتفرم شرکت و یادگیری ماشین، به تبلیغ‌کنندگان و منتشرکنندگان کمک می‌کند تبلیغات مرتبط را به مخاطبان مربوطه‌ی خود ارائه دهند.

به ویژه، قابلیت پیش‌بینی‌کننده‌ی مخاطبان شرکت داده‌های ناشناس را از مخاطبان جمع‌آوری می‌کند تا به بازاریابان در درک مشتریان ارزشمند آنان کمک کند. در نتیجه این کار به تبلیغ‌کنندگان دید جامع‌تری از مخاطبانش را می‌دهد که برای داشتن یک مکالمه‌ی بامعنی با مشتریانش لازم است.

مقالات مرتبط: چگونه کسب و کار را با (تقریباً) هیچ پولی شروع کنیم؟

۴. لایو رمپ (LiveRamp)

مأموریت لایو رمپ ارائه‌ی تبلیغات مرتبط و شخصی‌سازی شده به مشتریان با تأکید بر امنیت است. از آنجا هیچ راهکاری وجود ندارد که برای همه‌ی نیازهای منتشرکنندگانی که از فناوری‌های تبلیغات بهره می‌برند مناسب باشد، داده‌های شخصی هسته‌ی پلتفرم لایو رمپ هستند تا به پاسخگویی به نیازهای مشتریان در سطح انسانی کمک کنند.

اخیراً شرکت لایو رمپ با ایده‌ی یک شناسه‌ی یکتا یا یک کوکی واحد مشتری جلب می‌کند که می‌تواند مشتری را در دستگاههای مختلف دنبال کند. با این‌حال از ‌آنجا که این محصول هنوز آماده نشده است، مردم باید منتظر بمانند و ببینند آیا چنین شناسه‌ای حقیقی می‌شود یا نه.

۵. اد رول (AdRoll)

حالا که صحبت از کوکی‌هایی شد که مشتریان را از نقطه‌ی A به نقطه‌ی B دنبال می‌کنند، راه کار هدفمندسازی اَد رول به بیش از پانصد تبادل تبلیغ شامل تبلیغات فیس‌بوک و گوگل دست یافته است. این راهکار به مشتریان بزرگی کمک کرده است؛ چنانکه کلینیک (Clinique) گفته بازگشت به لطف پلتفرم اد رول، سرمایه‌ی ۵/۸ برابر و ۲۶۵ درصد افزایش فروش داشته است.

اد رول علاوه بر هدفمندسازی، به تبلیغ‌کنندگان پیشنهاد می‌دهد از راه کارهای جستجو بر اساس رفتار مشتری در لحظه استفاده کنند. با داشتن این اطلاعات، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند مخاطبان بالقوه‌ی جدید را بر اساس فعالیت‌های مشتریان فعلی شناسایی کنند. اد رول می‌داند که پلت‌فرم این شرکت به بیش از ۲/۱ پروفایل دیجیتالی دسترسی دارد و امکان کشف درباره‌ی هر شخصی را می‌دهد ـ نه فقط مخاطبان مشابه در فیس‌بوک یا مخاطبان مرتبط در گوگل.

۶. استارت‌اَپ (StartApp)

این استارت‌اپ در بخش توسعه با منتشرکنندگان کار می‌کند تا تبلیغات موبایل بسیار کارآمد با تجزیه و تحلیل‌های عمیق تولید کند.

استارت‌اپ با پیشگام بودن در فناوری تبلیغات از طریق VR و تبلیغات ۳۶۰ درجه، ادعا می‌کند تبلیغات بومی آن به صورت یک پارچه در هر برنامه‌ای جای می‌گیرد. استارت اپ با هدفمندسازی هوشمند، درک عمیقی از تجربه‌ی کاربری دارد.

همین طور که تبلیغ‌کنندگان به جنگ برای توجه ارزشمند مشتریان ادامه می‌دهند، آینده‌ی فناوری‌های تبلیغاتی جذاب است. از انتخاب‌های سرگرمی جدید موبایل برای منتشرکنندگان گرفته تا شرکت‌های کوچک تری که نام‌های بزرگی چون فیس‌بوک و گوگل دارند، امسال آماده است سال پرمشغله‌ای باشد.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که به این مطلب رای می دهد!
سفارش طرح توجیهی
دانلود رایگان طرح توجیهی

نوشته های مشابه

دنبال کردن این پرسش و پاسخ
اطلاع از
guest
0 Comments
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس صرفا جهت سفارش طرح توجیهی
0
()
x