سفارش طرح توجیهی
چگونه راه اندازی کنم؟

چگونه فروشگاه اینترنتی چاپ تیشرت راه بیندازیم؟

تیشرت به عنوان یک جزء اساسی در پوشش غیر رسمی می باشد و در دهه های اخیر مورد پذیرش مردان و زنان قرار گرفته است.تیشرت ها نه تنها به عنوان یک جزء کلاسیک از پوشش غیر رسمی هستند، بلکه مشابه یک بوم خالی برای هنرمندان و کارآفرینان هستند. به این دلیل فروش آنلاین تیشرت و چاپ روی تیشرت به یک تجارت مشهور تبدیل شده است.برای بسیاری از کارآفرینان، شروع به کار در برند تیشرت آنلاین ، یک روش خوب و ارزان برای شروع در تجارت آنلاین می باشد، حتی اگر این تجارت اول، دوم یا سوم شما باشد.

فروشگاه اینترنتی تیشرت

با رشد محبوبیت تی شرت ها، بدون شک شما با رقابت سختی روبرو خواهید شد. برای پیروزی در این رقابت، شما به طراحی هایی که مردم دوست دارند، برندی که برای مردم مهم است و کیفیتی که به آن اعتماد دارند، نیاز خواهید داشت. به همین خاطر، ما به سراغ فرآیند تولید برای راه اندازی خط تولید تیشرت و فروشگاه های آنلاین می رویم. ما به هر کدام از مراحلی که درگیر این فرآیند است و کلید موفقیت در این مسیر که می تواند به شما به عنوان کارآفرین کمک کند، نگاهی می اندازیم.

مطالب پیشنهادی: طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه اینترنتی کفش و لباس (ویرایش ۹۸)

چگونه یک فروشگاه تی شرت آنلاین بسازیم؟

لازم نیست برنامه نویس استخدام کنید! از اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی شروع کنید و از فروشگاه ساز ها کمک بگیرید!


33510d34 e18e 40d9 aaae f7232c9b41f1 300x250 - چگونه فروشگاه اینترنتی چاپ تیشرت راه بیندازیم؟
 1. ایمیل تان را وارد کنید و یک حساب کاربری درست کنید.
 2. شروع کنید.

متشکرم! ۲ درس اول شما تمام شد.

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین تیشرت راحت است…….

ساخت و راه اندازی یک برند تجاری جدید تیشرت، نسبتا ارزان و سریع می باشد. اگر شما، ایده هایی درباره طراحی هایی که می خواهید به فروش برسانید دارید، می توانید در کمتر از چند ساعت آن ها را عملی سازید. با وجود فراوانی اپلیکیشن ها و یکپارچگی در فروشگاه اپلیکیشن، می توانید در کمتر از چند دقیقه، فروشگاه خود را به یک چاپگر تیشرت متصل کنید و یک فروشگاه کاملا عملکردی و آماده چاپ روی تیشرت و ارسال به مشتریان را داشته باشید.

اما این واقعا کار سختی است!

با وجود ابزارها و تکنولوژی های قابل دسترس امروزی برای طراحی، چاپ و ارسال تیشرت ها این فرایند را ساده می کند. قسمت سخت ، ایجاد یک برند برای باقی ماندن در رقابت می باشد. ترکیب رقابت با حاشیه ها و ساخت یک کمپانی تیشرت آنلاین، ممکن است کمی سخت تر از آنچه در ابتدا به نظر می آید، باشد.
فروشگاه اینترنتی تیشرت

 • برای اینکه در برند جدید تیشرت خود موفق شوید، نیاز است تا از ابتدا تصمیمات را درست بگیرید.
 • چرا باید فروشگاه اینترنتی مخصوص به خود داشته باشیم؟
 • چند روش برای این که کسب و کار فیزیکی خود را به روز کنید تا از فضای آنلاین مشتری جذب کنید

چگونه کسب و کار فروش اینترنتی تیشرت چاپی را شروع کنیم؟

برای شروع این کسب و کار، چندین المان مهم و حیاتی وجود دارد. هر کدام از این المان ها باید قبل از شروع، در نظر گرفته شوند.

 • مزیت نسبت به دیگران: خاص بودن به شما کمک می کند تا بدون هدر دادن بودجه، بتوانید مخاطبان درست را به سمت مارکت خود جذب کنید.
 • طراحی: اکثر مردمی که تیشرت گرافیکی خریداری می کنند، به دنبال طراحی ، گرافیک و شعارهایی هستند که به آنها مرتبط است و شخصیت و ایده های آنان را بازتاب می کند.
 • کیفیت: نیاز است تا کیفیت تیشرت هایی که شما از ان استفاده می کنید و پرینت ها ، در حد عالی باشد.
 • برند: در صنعت تیشرت ، برند مورد علاقه و قوی ، مهم می باشد.

بیایید نگاهی عمیق تر به کلیدهای موفقیت بیندازیم.

مزیت نسبت به دیگران

در اطرافتان ممکن است این اصطلاح را خیلی شنیده باشید، اما این اصطلاح، هیچ جایی مهم تر از صنعت تیشرت گرافیک، کاربرد ندارد. یکی از عوامل مهم در ایجاد یک تجارت تیشرت موفق، توانایی ایستادگی در برابر تعداد بیشماری از رقبا می باشد و یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار ، انتخاب و رشد دادن از یک برجستگی و وجه تمایز خاص می باشد.

مطالب پیشنهادی:ایده کسب و کار اینترنتی با درآمدی بالای ۵۰ میلیون تومان در ماه

در حالت کلی، طبقه بندی هایی مثل تیشرت با شعارهای طنزگونه، در حال توسعه در مارکت ها می باشد. به یک نمونه از برجستگی های خاص مثل تیشرت هایی که با شعارهای طنزگونه درباره دکترها و پرستارها می باشد، می توان اشاره نمود.

طراحی

آخرین چیزی که یک بازدید کننده می خواهد، دیدن کاتالوگ و یک کپی از طراحی تیشرت که در جاهای دیگر است، می باشد. طراحی های شما لزوما نیاز نیست پیچیده باشد، در واقع، بسیاری از فروشندگان تیشرت گرافیکی، بسیار ساده هستند. اما آنها نیاز دارند تا با مخاطبان شما ارتباط برقرار کنند.
فروشگاه اینترنتی تیشرت

کیفیت

عامل مهم بعدی در موفقیت و پایداری یک تجارت تیشرت آنلاین، کیفیت می باشد. اگر کیفیت محصولتان پایین باشد شما می توانید یک بار مشتریتان را گول بزنید ولی برای بار دوم نمی توانید. الگو و رنگی که کم رنگ یا در مدت زمان کمی بی رنگ می شود و یا تیشرتی که پاره شود، نمی تواند باعث شود که مشتریان برای خرید دوباره بازگردند.

برند

یک برند محبوب و قوی، در صنعت تیشرت، حیاتی و مهم است.

برند شما یک وعده است، که تمام گزینه های شما که شامل برجستگی، طراحی و کیفیت می باشد را به هم گره خواهد زد. ایجاد یک برند دوست داشتنی و یکتا در این صنعت رقابتی بزرگ ، مهم است. زمانی که مشتریان انتخاب های زیادی دارند، برای یک کسب و کار تجارت الکترونیک، حضور ممتاز برای جلب توجه مشتریان ، کاملا مهم است.

کیفیت تیشرت

همه تیشرت ها و شغل هایی که مرتبط با چاپ مرتبط می باشد، یکسان نیستند. همان طور که در بالا اشاره شد، کیفیت برای برند شما و موفقیت آن مهم می باشد. بنابراین مهم است که آموزش ببینید و تیشرت خام را عاقلانه انتخاب کنید. قربانی کردن کیفیت در برابر سود بیشتر، می تواند وسوسه انگیز باشد. اما شما نیاز دارید تا بررسی کنید چگونه کیفیت می تواند روی تصمیمات مشتریان تاثیر گذارد و برند شما را به اشتراک بگذارد و در مدت زمان طولانی از شما خرید کند.

کیفیت تیشرت شامل چندین عامل، از جمله مناسب بودن ، اندازه، جنس، راحتی و وزن می باشد. نقطه شروع برای تشخیص اینکه چه نوع تیشرت خامی، مورد استفاده قرار گیرد، بررسی مجله تیشرت آنلاین است که دارای یک سری از معروف ترین تیشرت های خالی برای چاپ است.

کیفیت چاپ

امروزه، سه روش معروف برای چاپ روی تیشرت وجود دارد. هر روشی جوانب منفی و مثبت خودش را دارد. و به اینکه شما چه مدت زمانی را می خواهید صرف ایجاد محصول و همچنین شریک چاپی که می خواهید انتخاب کنید ،بستگی دارد.

فروشگاه اینترنتی تیشرت

در ادامه هر سه روش چاپی آورده شده تا درک بهتری از هر فرآیند پیدا کنید.

چاپ صفحه

مزایا

 • مقرون به صرفه برای تولید انبوه
 • ظرفیت تخفیف بالا

معایب

 • برای چندین رنگ ، مقرون به صرفه نمی باشد.
 • تنها می تواند طراحی ها و تصاویر ساده را چاپ کند.

چاپگر تیشرت

انتقال حرارت

انتقال حرارت از مدت زمان طولانی وجود داشته و به فرم های مختلفی موجود می باشد. شما ممکن است ، کاغذ انتقال حرارت در دفتر فروشگاه عرضه محلی را دیده باشید. اگر چه این کار، چاپ طرح از کامپیوتر را راحت می کند، و آنها را با اتو منتقل می کند، ولی سبب قطع آن به هنگام اجرای کسب وکار نمی شود. فرم پیشرفته انتقال حرارت، انتقال پلاستیزول نامیده می شود و توسط پرینترهای حرفه ای بر روی برگه های انتقال حرارت با کیفیت بالا و مخصوص چاپ می شوند. مزیت این، توانایی در سفارش تعداد انبوهی پرینت از چاپگر محلی و انتقال آنها به تیشرت می باشد.

انتقال دهنده های حرارت می توانند، تصاویر کاملا رنگی را سریع و به راحتی بر روی تیشرت ایجاد کنند.

مزایا

 • شما می توانید هر پیراهنی را با توجه به تقاضا چاپ کنید.

معایب

 • کیفیت پایین تر و دوام کمتر نسبت به چاپ صفحه و مستقیم پوشاک
 • هزینه سنگین ماشین پرس حرارت (چند صد دلار تا چند هزار دلار)
 • رویکرد “خودت انجام بده” دارد. یعنی حضور و دخالت در کار چاپ. این به این معناست که زمان زیادی هم از خودتان می گیرد.

چاپگر تیشرت

مستقیم به سمت پوشاک(DTG)

فرایند چاپ مستقیم پوشاک ، مانند چاپگر جوهری که شما در خانه دارید، عمل می کند. چاپ مستقیم پوشاک، به طور مستقیم بر روی تیشرت می باشد و می تواند تصاویر کاملا رنگی با دقت بالایی را تولید کند.

فرایند چاپ مستقیم پوشاک، از نظر کیفیت ، هم تراز با چاپ صفحه و بهتر از انتقال حرارت می باشد. به دلیل اینکه مانند یک پرینتر جوهری عمل می کند و برخلاف چاپ صفحه، هزینه راه اندازی ندارد. این به این معنی است که چاپ سفارش های کوچک، مقرون به صرفه و آسان می باشد. نقطه ضعف عمده چاپ مستقیم پوشاک، عدم تخفیف برای سفارشات بزرگ می باشد، که مدت زمان یکسانی برای چاپ هر تیشرت صرف می شود.

مزایا

 • گزینه های نامحدود رنگ
 • دقت بالا در طرح های چاپ شده
 • مناسب برای سفارش های کوچک
 • بدون نیاز به هزینه های راه اندازی

معایب

 • برای تولیدات انبوه ، مقرون به صرفه نمی باشد.
 • عدم تخفیف به صورت کلی

چاپگر تیشرت

ایجاد طرح

بهترین طرح ها را برای فروش پیدا کنید.

اگر به دنبال طرح و ایده برای تیشرت هستید، چشم انداز به محصولات معروف و آنهایی که اخیرا به فروش رفته اند، می تواند شروع خوبی باشد.

در زیر ، یک فهرستی از صفحات پرفروش و معروف بازار تیشرت گرافیکی، آمده است، که می تواند به شما در انتخاب ایده بهتر در طراحی تیشرت، کمک کند.

 • Teeview
 • Zazzle Bestsellers & Zazzle Popular
 • Redbubble Popular
 • Skreened Trending Shirts
 • Snorg Bestsellers
 • Kickstarter T-Shirt Campaigns

ممکن است موضوعات و جستجوهای داغ گوگل را بررسی کنید تا از آنچه که اخیرا مورد علاقه مردم است،ایده بگیرید.

استخدام طراح

زمانی که شما ایده برای طراحی تیشرت دارید، می خواهید ایده هایتان را به مرحله طراحی برسانید.اگر نرم افزار فتوشاپ و یا نرم افزارهای مشابه داشته باشید، می توانید نمونه هایی از طراحی ها را خودتان انجام دهید.اگر شما مثل اکثر مردم باشید، به احتمال زیاد نیاز به طلب کمک دارید.

انواع گوناگونی از ابزارها و مارکت هایی وجود دارد که می توانید از آنها جهت کمک در طراحی و یافتن طراح گرافیک مناسب، استفاده کنید.

موسسات طراحی

دریبل(Dribbble) ، یک موسسه طراحی بسیار عالی، با تعداد زیادی استعداد منحصر به فرد می باشد. درباره سبکی که شما به دنبال آن هستید، جستجو کنید و به طراحانی که دوست دارید ، پیام بدهید و ببینید که آیا آنها برای پروژه های آزاد در دسترس هستند.

بیهانس(Behance)، یک موسسه دیگر می باشد، که شما می توانید برای طراحی بعدی به سراغ آن بروید.

شبکه های مستقل

انتخاب های دیگری که ممکن است امتحان کنید،شبکه های مستقل معروف مانند فریلنسر ( Freelancer) و آپ ورک ( Upwork ) می باشد.

خرید طرح ها

اگر در انتخاب طراح مانده اید، انتخاب های دیگری مانند خرید طرح های از پیش ساخته شده وجود دارد.در نظر داشته باشید که اگر انتخاب شما این است که به این مسیر بروید، احتمال بالایی وجود دارد که مردم دیگر در حال فروش طرح باشند، که این باعث می شود برند شما را برای ایستادگی و ماندن در رقابت ، سخت تر کند.

مارکت های گرافیکی تیشرت زیر را چک کنید:

 • Designious
 • T-Shirt Factory

ممکن است مارکت های کلی گرافیکی چاپ روی تیشرت را بررسی کنید، اما در نظر داشته باشید که اگر قصد دارید تیشرت هایتان را به فروش برسانید، نیاز به خرید یک مجوز تجاری خواهید داشت.

ایجاد مدل آزمایشی از طرح های خود

زمانی که شما طرح های نهایی را دارید، قدم بعدی ایجاد مدل آزمایشی از طرح ها بر روی تیشرت می باشد. و مشتریان طرح نهایی تیشرت چاپ شده را خواهند دید. روش های مختلفی برای دریافت تصاویر از طرح های نهایی چاپ روی تیشرت وجود دارد، که شامل سفارش نمونه ها و عکاسی از تصاویر توسط خودتان و یا قالب های تیشرت آنلاین است.

چاپ روی تیشرت و لباس

قالب های تیشرت نرم افزار فتوشاپ، نمونه های معمولی از فایل های آزمایشی می باشد. و به شما اجازه می دهد که یک نگاهی اجمالی بر اینکه طرح های چاپ روی تیشرت چگونه به نظر می آیند، داشته باشید. اکثر قالب های فتوشاپ به همراه لایه های متعدد است که به شما اجازه می دهد تا رنگ تیشرت را عوض کنید و طراحی خود را اعمال کنید، که با خطوطی از پیراهن ترکیب می شود.

موارد زیر، چند منبع برای یافتن بهترین مدل آزمایشی برای پروژه بعدی تان را معرفی می کند:

 • GraphicRiver T-Shirt Mockups
 • Design Inspiration Magazine – ۴۰ T-Shirt Mockups
 • Design Bolts – ۵۰ T-Shirt Mockups

اگر نرم افزار فتوشاپ برای شما مناسب نیست، می توانید از نرم افزار مبتنی بر وب – مدل آزمایشی استفاده کنید، که به شما اجازه می دهد تا همان کارها را بدون دانلود فتوشاپ انجام دهید.

 • Shopify’s Free T-Shirt Mockup Generator
 • Shirt Mockup (Web Based T-Shirt Mockup)

انتخاب دیگر برای همچین پروژه هایی، درخواست کمک از یک شخص در Fiverr یا سایت های فریلنسری همچون “انجام میدم” است برای این کار کافیست درباره مدل های آزمایشی تیشرت جستجو کنید.

به طرح های خود اعتبار ببخشید

قبل از اینکه هزینه زیادی بر روی ایده چاپ روی تیشرت خود، صرف کنید، اول باید بررسی کنید که مارکت مورد نظر وجود دارد و طرح های شما جزو مدل های محبوب روز می باشد یا نه

برخی از معمول ترین و معروف ترین شیوه های اعتبار بخشی به ایده های طراحی ، شامل موارد زیر است:

شبکه های اجتماعی شخصی: یک قسمتی از طراحی هایتان را در فیسبوک، توئیتر و یا سایر شبکه های اجتماعی که دوستانتان و مشتریان در آن هستند، به اشتراک بگذارید. مراقب سوال های دوستانتان باشید، نظرات آنها می تواند مثبت باشد.

کیک استارتر: کیک استارتر و سایر وب سایت های بودجه، امکان تست، اعتبار بخشی و جمع آوری پول برای ایده های تجاری را راحت تر کرده است. راه اندازی یک کمپین بودجه می تواند وقت گیر باشد و نیاز به یک آماده سازی خوب دارد. اما مزایای آن می تواند زیاد باشد. از مزایای این مورد می توان اشاره کرد که می توانید پروژه خود را به طور کامل از نظر مالی تامین کنید، بدون اینکه پول خرج کنید.

به عنوان مثال: Dev Tee’s ,Starstuff Clothing

باز کردن فروشگاه: نهایتا با سیستم عامل های تجارت الکترونیک مثل Shopify ، راه اندازی فروشگاه آنلاین کاملا کاربردی درباره اعتبار بخشی به ایده تجاری در کمتر از چند ساعت، راحت نبوده است. برای یک آزمایش ۱۴روزه رایگان ثبت نام کنید و برخی از تم های رایگان را برای شروع چک کنید.

راه اندازی فروشگاه

اگر قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی رایگان برای خود بسازید می توانید از فروشگاه سازهای رایگانی که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید. دلیل این کار هم واضح است، در ابتدای کار شما ممکن است با مشکل کمبود بودجه رو به رو باشید و راه حل آن هم استفاده از فروشگاه سازهای رایگان است. در ادامه قصد داریم قدرتمندترین و بهترین فروشگاه سازهای اینترنتی خارجی فارسی شده را به شما معرفی کنیم.

 1. فروشگاه ساز ووکامرس(woocommerce)
 2. فروشگاه ساز مجنتو (Magento )
 3. فروشگاه ساز پرستاشاپ(prestaShop)
 4. فروشگاه ساز شاپی فای(Shopify)
 5. فروشگاه ساز اپن کارت(Opencart)
 6. پیشنهاد ویژه (Newkala-Package)

تجارت آنلاین تیشرت خود را شروع کنید. می توانید تجارت آنلاین تیشرت خود را داشته باشید و چاپ های طبق تقاضا اجرا کنید. و خدمات را در عرض ۲۰ دقیقه تحقق ببخشید. همانطور که دیدید،برای چاپ روی تیشرت به هیچ گونه تجربه طراحی نیازی ندارید.

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه اینترنتی کفش و لباس (ویرایش 98)

۳۰,۰۰۰ تومان

20 صفحه فایل Word و pdf
 حجم فایل : 4 مگابایت
لینک دانلود این فایل بلافاصله پس از پرداخت برای شما نمایان خواهد شد.همچنین یک نسخه به ایمیل وارد شده در صفحه پرداخت ارسال میشود.

طرح توجیهی راه اندازی فروشگاه اینترنتی کفش و لباس (ویرایش اردیبهشت 98)

عنوان فعالیت راه اندازی فروشگاه اینترنتی کفش و لباس
 ظرفیت تیشرت عدد در سال 1000
  شلوار جین عدد در سال 3000
کفش جفت در سال 3000
شلوار پارچه ای عدد در سال 3000
پیراهن عدد در سال 2000
اشتغال طرح 8 نفر
سرمایه ثابت طرح 1,210 میلیون ریال
سرمایه گذاری کل طرح 1,972 میلیون ریال
متراژ بنا (ملک شخصی) 130 متر مربع
میزان تسهیلات مورد نیاز 1,578 میلیون ریال
نوع تسهیلات وام وام
نقطه سربه سر جاری 55 درصد
مدت برگشت سرمایه 1/6 سال
نرخ بازدهی سرمایه 53 درصد

سرفصل های این طرح شامل:

 • براورد هزینه های ثابت – جاری – درامد ها
 • شرح مشخصات تجهیزات مورد نیاز
 • اثاثیه اداری و رفاهی
 • هزینه های قبل از بهره برداری
 • وسائط نقلیه و حمل ونقل
 • تعیین نیروی انسانی مورد نیاز به تفکیک بخش ها و با ذکر تخصص مورد نیاز ( تولیدی ، غیرتولیدی )
 • مشخصات مواد اولیه و کمکی و بسته بندی تولید(برای هر کدام از محصولات)
 • برآورد میزان مصرف برق ، آب ، سوخت ، ارتباطات و غیره به تفکیک تولیدی و غیر تولیدی
 • تعمیر نگهداری
 • استهلاک
 • بررسی هزینه های متغیرو هزینه های ثابت
 • هزینه های عملیاتی
 • هزینه های غیر عملیاتی
 • سرمایه در گردش مورد نیاز
 • پیش بینی قیمت فروش محصولات
 • پیش بینی درآمد حاصل از فروش محصولات (میلیون ریال )
 • صورت سود و زیان طرح
 • نقطه سر به سر
 • دوره بازگشت سرمایه

طرح توجیهی اختصاصی نیاز دارید؟

از طریق فرم زیر می توانید طرح توجیهی اختصاصی(فقط بخش مالی) را با هزینه 200 هزار تومان سفارش دهید.

لطفا قبل از ثبت سفارش به نکات زیر توجه کنید:

 1. زمان انجام کار 3 روز به شرط ارایه ورودی های لازم از طرف مشتری می باشد.
 2. این خدمت فقط برای طرح های زیر 2 میلیارد تومان سرمایه گذاری قابل انجام است و طرح هایی با سرمایه گذاری بیشتر، در صورت تمایل ، از طریق نرم افزار کامفار نگارش می شود که هماهنگی لازم از طریق تماس تلفنی با شما انجام خواهد گرفت.
 3. اگر گزینه ای از فیلد های زیر برایتان مبهم است خالی بگذارید.

فرم سفارش طرح توجیهی اختصاصی (فقط مالی)

 • قیمت: 350,000 تومان

سرفصل های طرح اختصاصی (بخش مالی)

طرح توجیهی با سرفصل های زیر نگارش خواهد شد  :

 • براورد هزینه های ثابت – جاری – درامد ها
 • زمین محل اجرای طرح
 • محوطه سازی
 • ساختمانها
 • شرح مشخصات تجهیزات مورد نیاز
 • تاسیسات طرح (برقی و مکانیکی و سایر تاسیسات)
 • هزینه های قبل از بهره برداری
 • وسائط نقلیه و حمل ونقل
 • تعیین نیروی انسانی مورد نیاز به تفکیک بخش ها و با ذکر تخصص مورد نیاز ( تولیدی ، غیرتولیدی )
 • مشخصات مواد اولیه و کمکی و بسته بندی تولید(برای هر کدام از محصولات)
 • برآورد میزان مصرف برق ، آب ، سوخت ، ارتباطات و غیره به تفکیک تولیدی و غیر تولیدی
 • تعمیر نگهداری
 • استهلاک
 • بررسی هزینه های متغیرو هزینه های ثابت
 • هزینه های عملیاتی
 • هزینه های غیر عملیاتی
 • سرمایه در گردش مورد نیاز
 • پیش بینی قیمت فروش محصولات
 • پیش بینی درآمد حاصل از فروش محصولات
 • صورت سود و زیان طرح
 • نقطه سر به سر
 • دوره بازگشت سرمایه
دنبال کردن این پرسش و پاسخ
اطلاع از
guest

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که به این مطلب رای می دهد!
سفارش طرح توجیهی
منبع
shopify
دانلود رایگان طرح توجیهی

نوشته های مشابه

دنبال کردن این پرسش و پاسخ
اطلاع از
guest
0 Comments
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس صرفا جهت سفارش طرح توجیهی
0
()
x